Oblíbené

69 oblíbených alb 28 oblíbenců

Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

(jiri-skrobak)
(fotolady85)
Zdravim FOTOBLÁZNY:-)....vítá vás Lady na své amatérské fotostránce:-)ráda fotím moc mě to baví a přináší mi to krásné uspokojení,odreagování od stresu a hlavě radost,že se fotečky líbí a že můžu být i někomu inspirací...fotografujte a bavte se u toho:-)
(spetkafoti)
Focení prostě miluji:o) .Děkuji vám všem kteří obětujete chvilku a podíváte se na mé fotečky a když se vám budou líbit budu moc ráda:o).
Přeji všem krásné dny Marti
Kde mi ještě najdete:
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001299257485
Pokud se Vám nějaká fotka bude líbit tak klidně písněte já Vám pošlu fotku v plném rozlišení :o) ale jen pro soukromou potřebu :o) fotky neprodávám ale věnuji tak prosím dále neprodávejte ani jinak nezneužívejte :o) fotky jsou chráněny autorskými právy. Děkuji za pochopení :o)
(marijika)
Moje předchozí album : www.majcino.rajce.net
Fotky jsou převážně z procházek přírodou po okolí městyse Nový Hrádek,který leží v Kladském pomezí v podhůří Orlických hor, s mým parťákem - bílým boxerem Džinem z Červeného Hrádku.(Fotím hlavně hmyz a pavouky.)
Nejvyšší bod Nového Hrádku leží v nadmořské výšce 674m,nejnižší je ve 417 m.Náměstí v centru obce je v nadmořské výšce 565 m.
(enynka)
Děkuji všem za váš čas i chuť k prohlížení mých alb. Nemám žádné ambice, jen mne baví zachycovat vše hezké a zajímavé, co mne potkává na cestě životem. Jsem moc ráda, když svými obrázky potěším druhé. A moc si vážím možnosti setkávat se na rajčeti s lidičkami podobně zaměřenými a prostřednictvím jejich fotek poznávat zatím nepoznané.
(albesa)
NIKON & NIKKOR Fan
Jsem fotografka amatérka -věčná začátečnice s průměrným kompaktem, který všude nosím s sebou. Začínám se na svět dívat trochu jinýma očima a moooc mi to baví. Moje galerie není přehlídka jen toho nejlepšího, ale zachycení všeho, co je na mých toulkách přírodou a cestách křížem krážem k vidění.
(klanich)
Pro zvětšení fotografií stiskněte klávesu F11 ;-)
Pro větší zobrazení stisknout klávesu F11 :-)
(ren25)
fotky
(jancjanous)
Strašně moc ráda fotím upravuji, a miluji když můžu svobodně fotit a tvořit to, co se mi líbí:)
Fotky budou s mého života , a všelijaké výlety co podnikneme s přítelem :) .
(werulisima90)
Vítám vás :-)
Děkuji za každou návštěvu,za každý hezký komentář,ale i za kritiku :-)
Jsem jen amatér,fotím si pro radost,nebo pro přátele,či známé :-) Fotoaparáty: Olympus SP-550uz,BenQ DC C850,a nově Olympus SP-800uz.Některé fotografie jsou foceny i přes webkameru,či mobilní telefon.
email: werulis.o.a.dima@seznam.cz
(marieulrichova)
Fotografuji a tvořím šperky. Taky jezdím na motorce, učím se lyžovat, občas si spíchnu nějaký originální model a taky občas něco dobrýho spáchám v kuchyni. Koukám s obdivem vzhůry na hvězdy a dobrým lidem do očí....

„Kdo žije v souladu se sebou, ten žije v souladu s vesmírem.“ Marcus Aurelius
(stnavi)

Nebyli nalezeni žádní lidé.

reklama